Новини кафедри
04.12.2020

Учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» взяли участь у просвітницькій акції з попередження насилля на підтримку Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

У перші дні грудня 2020 року учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» побували в ролі волонтерів та взяли участь в просвітницькій акції з попередження та протидії домашньому насиллю.

27.11.2020

Відбувся науково-практичний семінар на тему «Пріоритетні напрямки розвитку фінансового менеджменту в умовах системних зрушень в економіці»

27 листопада 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбувся науково-практичний семінар на тему «Пріоритетні напрямки розвитку фінансового менеджменту в умовах системних зрушень в економіці».

27.11.2020

Запрошуємо до участі у науково-практичному семінарі

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі на тему «Пріоритетні напрямки розвитку фінансового менеджменту в умовах системних зрушень в економіці».

26.11.2020

Круглий стіл на тему «Міжнародні соціальні стандарти: значення, розвиток та проблеми запровадження і реалізації в Україні»

24 листопада 2020 року з ініціативи активу студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» за підтримки професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбувся студентський круглий стіл на тему: «Міжнародні соціальні стандарти: значення, розвиток та проблеми запровадження і реалізації в Україні».

23.11.2020

Запрошуємо студентів взяти участь у круглому столі

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ запрошує студентів взяти участь у круглому столі на тему: «Міжнародні соціальні стандарти: значення, розвиток та проблеми запровадження і реалізації в Україні»

16.10.2020

Відбувся вебінар-тренінг «Стратегія управління фінансовими ризиками»

15 жовтня 2020 р. з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбувся вебінар-тренінг на тему: «Стратегія управління фінансовими ризиками».

13.10.2020

Відбувся нетворкінг на тему «Реалізація лідерського та професійного потенціалу молоді шляхом міжкультурного обміну».

13 жовтня 2020 року для учасників студентського наукового гуртка “Соціальний супервізор”, який функціонує на кафедрі фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету, відбувся нетворкінг.

09.10.2020

Відбулося організаційне засідання студентської страхової компанії «Імперія безпеки».

8 жовтня 2020 року відбулося перше у цьому навчальному році організаційне засідання студентської страхової компанії «Імперія безпеки», яка вже упродовж тривалого періоду функціонує на кафедрі фінансового менеджменту та страхування. У зв’язку із карантинними обмеженнями звичний формат засідання замінив он-лайн на платформі ZOOM.

09.10.2020

Відбудеться нетворкінг “Реалізація лідерського та професійного потенціалу молоді шляхом міжкультурного обміну”

 Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ запрошує до участі у нетворкінгу на тему: “Реалізація лідерського та професійного потенціалу молоді шляхом міжкультурного обміну”, який відбудеться 13 жовтня 2020 р. о 14 год. на платформі ZOOM.

28.09.2020

Відбулося організаційне засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор»

25 вересня 2020 року відбулося перше у цьому навчальному році організаційне засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор», який вже упродовж року функціонує на кафедрі фінансового менеджменту та страхування.

24.09.2020

Відбувся вебінар-тренінг «Стратегія управління страховою компанією в умовах пандемії: нові виклики та можливості»

23 вересня 2020 р. з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбувся вебінар-тренінг на тему: “Стратегія управління страховою компанією в умовах пандемії: нові виклики та можливості”.

21.09.2020

«Стратегія управління страховою компанією в умовах пандемії: нові виклики та можливості»

 Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету запрошує усіх до участі у вебінарі-тренінгу на тему: «Стратегія управління страховою компанією в умовах пандемії: нові виклики та можливості», який відбудеться 23 вересня 2020 р. о 13.00 год. на платформі ZOOM.

28.05.2020

Відбувся онлайн диспут «Трансформація системи управління фінансово-господарською діяльністю підприємств в умовах пандемії COVID-19»

26 травня 2020 р. викладачі та студенти кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ прийняли участь у дискусії, що стосувалась сучасних викликів, загроз та прогнозів потенційних макроекономічних наслідків пандемії коронавірусу у майбутньому.

28.05.2020

Студентський науковий гурток «Соціальний супервізор» про соціальні проблеми в умовах пандемії планетарного характеру

Під час чергового онлайн-засідання учасники та координатори проекту «Соціальний супервізор» обговорили актуальні питання соціальної політики в умовах COVID-19.

22.05.2020

Шановні колеги, студенти, фахівці з питань фінансового менеджменту!

 Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менежменту та страхування ТНЕУ запрошує до участі в онлайн-диспуті на тему: «Трансформація системи управління фінансово-господарською діяльністю підприємств в умовах пандемії COVID-19», котрий відбудеться 26 травня 2020 р. о 15.00. год. на платформі ZOOM.

20.05.2020

20 травня 2020 року відбувся онлайн день відкритих дверей кафедри фінансового менеджменту та страхування.

Випускники шкіл, коледжів дізналися про умови та переваги про навчання за освітніми програмами «Фінансовий менеджмент» та «Соціальне забезпечення»

13.05.2020

Кафедра фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ запрошує на День відкритих дверей!

Мрієш працювати у сфері управління корпоративними фінансами, страхового бізнесу, фінансового консалтингу, управління активами, андерайтингу чи соціального забезпечення та шукаєш достовірну інформацію про навчання?

06.05.2020

Відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор»

 30 квітня 2020 року учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» зустрілися в режимі онлайн для обговорення актуальних соціальних питань.

30.04.2020

Шановні колеги, студенти, фахівці з питань страхового бізнесу та фінансового менеджменту!

 Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менежменту та страхування ТНЕУ запрошує до участі у вебінарі на тему: «Страхування від пандемії як складова частина ризик-менеджменту для різних видів бізнесу», котрий відбудеться 5 травня 2020 р. о 13.00 год. на платформі ZOOM.

15.04.2020

Вітаємо студентку факультету фінансів та обліку ТНЕУ зі здобуттям диплому І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

 Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» відбувся у Миколаївському національному аграрному університеті у квітні 2020 н.р. На адресу Оргкомітету конкурсу надійшли заявки до участі у науковому заході та наукові роботи від 69 студентів, що здобувають економічну освіту за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (галузь знань 07 «Управління та адміністрування»).

15.03.2020

Учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» зібрались за круглим столом з учасниками Коаліції громадських організацій «Тернопільський центр реформ»

11 березня 2020 року члени студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» побували в Коаліції громадських організацій «Тернопільський центр реформ» та взяли участь у круглому столі «Роль громадських інституцій соціального спрямування м. Тернополя у вирішенні соціальних проблем». Модераторами заходу від ТНЕУ виступили Надія Лубкей та Галина Кулина.

27.02.2020

Учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» відвідали Тернопільський Благодійний Фонд «Карітас»

25 лютого 2020 року для учасників студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» було проведено навчальну екскурсію на базі Тернопільського Благодійного Фонду «Карітас» за сприяння керівника Фонду Андрія Марчука. Модераторами заходу від ТНЕУ виступили доценти кафедри фінансового менеджменту та страхування Лубкей Н.П. та Письменна Т.В.

12.02.2020

Вітаємо учасників олімпіад!

 Дванадцятого лютого 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін «Страхова справа» і «Фінанси підприємств» та спеціальності «Соціальне забезпечення». У заході взяли участь студенти третього та четвертого курсів факультету фінансів та обліку ТНЕУ.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Шановні друзі, кафедра фінансового менеджменту та страхування запрошує вступати на спеціальності Факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Відбувся конкурс соціальних проєктів

Відбувся науково-практичний семінар «Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану»

Відбувся тренінг «Особливості формування міжнародної фінансової звітності вітчизняних підприємств»

Відбувся вебінар-тренінг «Новітні тренди розвитку страхових компаній»

Відбувся онлайн-тренінг «Фінансовий менеджмент і корпоративна соціальна відповідальність»


- Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»