Новини кафедри
04.12.2018

Розвиток фінансового менеджменту в сучасних економічних умовах: оцінка тенденцій та визначення пріоритетів

30 листопада 2018 р. з ініціативи студентської молоді та професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних економічних умовах: оцінка тенденцій та визначення пріоритетів».

04.12.2018

Впроваджуємо новітні методи в навчальний процес!

Студенти кафедри фінансового менеджменту та страхування факультету фінансів ТНЕУ взяли участь в бізнес-грі Романа Кузюка «Кінцевий бенефіціар», модератором якої виступив к.е.н., доцент Олег Орестович Луцишин.

29.11.2018

Розвиток фінансів підприємств галузей економіки в умовах нових викликів і загроз

29 листопада 2018 р. з ініціативи студентів факультету фінансів та професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбувся студентський науковий семінар на тему: «Розвиток фінансів підприємств галузей економіки в умовах нових викликів і загроз».

28.11.2018

Відбувся тренінг «Особливості та переваги особистого накопичувального страхування»

28 листопада 2018 року відбувся тренінг для студентів третього курсу факультету фінансів на тему: «Особливості та переваги особистого накопичувального страхування в Україні».

22.11.2018

Студенти факультету фінансів навчалися, граючи у гру!

Кафедра фінансового менеджменту та страхування факультету фінансів ТНЕУ провела ділову гру, розроблену доц., к.е.н. Олегом Луцишин «Finance».

21.11.2018

Молодь факультету фінансів змагалася в інтелектуальній битві зі страхування

21 листопада 2018 р. у рамках викладання фахової дисципліни «Страхування» відбувся брейн-ринг на тему: «Страхування як невід’ємний елемент економіки 21 століття».

16.11.2018

Відбулося засідання круглого столу «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку»

У рамках проведення Тижня моделювання фінансових рішень у сфері бізнесу 16 листопада 2017 р. з ініціативи учасників студентської страхової компанії «Імперія Безпеки» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку».

14.11.2018

Студенти кафедри фінансового менеджменту та страхування набувають досвіду спілкування фаховою польською мовою

У рамках проведення Тижня моделювання фінансових рішень у сфері бізнесу 13 листопада 2018 року в читальному залі іноземної літератури Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулося робоче засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ «DORADCA FINANSOWY». Під час зустрічі студенти спілкувалися фаховою польською мовою та обговорювали «Osobowe i majątkowe ubezpieczenie: współczesne realia i perspektywy».

14.11.2018

Учнівська молодь взяла участь у діловій грі «Я – майбутній фінансовий менеджер»

У рамках проведення Тижня моделювання фінансових рішень у сфері бізнесу на кафедрі фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ викладачі Галина Миронівна Кулина, Тетяна Валеріївна Письменна та Ірина Михайлівна Федорович організували ділову гру «Я – майбутній фінансовий менеджер» для старшокласників однієї зі шкіл Тернопільщини. Такий метод набуття фахових навичок є доволі актуальним у час, коли зростає потреба у підготовці фахівців з фінансового менеджменту.

13.11.2018

Студенти факультету фінансів вивчають тонкощі прийняття ефективних фінансових рішень на базі групи компаній «Терком», «Теркон-Буд» та «Дружба»

На кафедрі фінансового менеджменту на страхування ТНЕУ стартував Тиждень моделювання фінансових рішень у сфері бізнесу, який розпочато із зустрічі викладачів кафедри – к.е.н., доцентів Наталії Ярославівни Спасів і Галини Миронівни Кулини та студентів груп ФСГ-31 і ФСГ-32 з одним із керівників групи компаній «Терком», «Теркон-Буд» та «Дружба» Михайлом Івановичем Вийванком.

09.11.2018

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку»

16 листопада 2018 р. о 10.00 год. у читальному залі Бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська 4, 2 поверх) з ініціативи учасників студентської страхової компанії «Імперія безпеки» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбудеться засідання круглого столу на тему: «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку».

09.11.2018

Бізнес-гра «Життєвий капітал» на кафедрі фінансового менеджменту та страхування

У рамках проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності викладачі та студенти кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ зіграли у бізнес-гру «Життєвий капітал».

24.10.2018

Учасники студентської страхової компанії «Імперія безпеки» взяли участь у семінарі «Страхування майна. Страхові продукти для фізичних осіб»

23 жовтня 2018 року учасники студентської страхової компанії «Імперія безпеки» взяли участь у навчально-практичному семінарі, який відбувся в офісі ПрАТ «СК «Провідна», розташованому у м.Тернопіль.

10.10.2018

Учасники студентської страхової компанії «Імперія безпеки» поспілкувалися з представниками ПрАТ «СК «Провідна»

Дев’ятого жовтня 2018 року зустріч учасників студентської страхової компанії «Імперія безпеки» відбулася в офісі страховика-партнера ПрАТ «СК «Провідна».

03.10.2018

Учасники студентської страхової компанії «Імперія безпеки» взяли участь у тренінгу «Практика організації та здійснення страхової діяльності»

У рамках викладання курсу «Страхування» для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» фахівці ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» організували тренінг на тему: «Практика організації та здійснення страхової діяльності».

25.09.2018

Розпочав роботу студентський науковий гурток «DORADCA FINANSOWY»

25 вересня 2018 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Doradca finansowy».

21.09.2018

Зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з представниками страхового бізнесу

За сприяння завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ д.е.н., професора Кнейслер О.В. у рамках викладання дисципліни «Страхування» 19 вересня 2018 р. відбулася зустріч студентів 3-го курсу факультету фінансів і факультету банківської справи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» із заступником директора філії ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» у м. Тернопіль Сафандулою Я.І.

18.09.2018

Відбулася зустріч учасників cтудентської страхової компанії «Імперія безпеки» з представниками страхового бізнесу

У рамках співпраці Тернопільського націнального економічного університету з провідними представниками страхового бізнесу та за сприяння ректора ТНЕУ А.І. Крисоватого 18 вересня 2018 р. відбулася зустріч учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» із директором Тернопільської філії АТ «СГ «ТАС» Г.М. Яремчук

17.09.2018

Відбулося засідання учасників студентської страхової компанії «Імперія безпеки»

17 вересня 2018 р. відбулося перше у 2018-2019 н.р. засідання студентської страхової компанії «Імперія безпеки», членами якої є студенти факультету фінансів ТНЕУ

18.05.2018

Екскурсія студентів факультету фінансів до Музею історії ТНЕУ

Днями студенти групи ФСГ-31 кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування разом із куратором Шупою Лесею Зіновіївною побували на екскурсії у Музеї історії Тернопільського національного економічного університету. Молодь радо ділиться своїми враженнями.

05.05.2018

Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Викладачі та студенти кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ щиро вітають Тараса Майковича та його наукового керівника Ольгу Володимирівну Кнейслер з перемогою і бажають подальших наукових здобутків, творчої наснаги та звершень у досягненні поставленої мети!

02.05.2018

Відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених

25 квітня 2017 року в рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Страховий ринок України в умовах циклічності фінансово-економічних криз: оцінка тенденцій та перспективи розвитку», організована колективом кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.

26.04.2018

Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»

24 квітня 2018 року в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

26.04.2018

Про «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання» студентам розповів Анатолій Іванців

23 квітня 2018 року з ініціативи завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування доктора економічних наук, професора О. В. Кнейслер, а також колективу кафедри та за участі Голови фінансового комітету Ядерного страхового пулу України Світлани Петрівни Дьячук для студентів прочитав відкриту лекцію на тему: «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання» провідний фахівець у страховій галузі Анатолій Євгенович Іванців.

20.04.2018

Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

Упродовж 16-17 квітня 2018 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування», галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», у рамках роботи якої 17 студентів провідних закладів вищої освіти України презентували результати наукових досліджень.

27.03.2018

Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 23-25 квітня 2018 р.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Шановні друзі, кафедра фінансового менеджменту та страхування запрошує вступати на спеціальності Факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Відбувся конкурс соціальних проєктів

Відбувся науково-практичний семінар «Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану»

Відбувся тренінг «Особливості формування міжнародної фінансової звітності вітчизняних підприємств»

Відбувся вебінар-тренінг «Новітні тренди розвитку страхових компаній»

Відбувся онлайн-тренінг «Фінансовий менеджмент і корпоративна соціальна відповідальність»


- Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»