Новини кафедри
25.11.2021

Відбувся круглий стіл на тему «Проблеми функціонування системи соціальних послуг: міжнародні стандарти та вітчизняні реалії»

23 листопада 2021 року з ініціативи учасників студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» та викладачів кафедри фінансового менеджменту та страхування було проведено студентський круглий стіл на тему: «Проблеми функціонування системи соціальних послуг: міжнародні стандарти та вітчизняні реалії».

19.11.2021

Відбувся вебінар «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних умовах»

З ініціативи завідувачки кафедри фінансового менеджменту та страхування докторки економічних наук, професорки Ольги Кнейслер та професорки цієї ж кафедри Наталії Спасів було проведено вебінар «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних умовах» за участю директора АЗС WOG Тараса Довгалюка. Модераторами заходу виступили доценти Олег Вацлавский та Ігор Стефанів, які у своїй промові акцентували увагу на необхідності формування сучасної парадигми управління фінансовою діяльністю підприємств, необхідності застосування інноваційних прийомів і технологій фінансового менеджменту із метою прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

17.11.2021

Відбувся вебінар «Страхування відповідальності: проблеми та сучасні тренди»

16 листопада 2021 р. з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер та доцента цієї кафедри Ірини Михайлівни Федорович відбувся вебінар для студентів факультету фінансів та обліку за участю директора страхової компанії «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», заступника Голови ради Ядерного страхового пулу України Іванціва Анатолія Євгеновича.

07.11.2021

Кафедра фінансового менеджменту та страхування щиро вітає з Днем працівника соціальної сфери

В Україні в неділю, 7 листопада, відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери.

30.10.2021

Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» у форматі вікторини з питань соціального забезпечення

28 жовтня 2021 року в рамках засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» була проведена вікторина «Соціальне забезпечення». Захід відбувся у режимі онлайн на платформі ZOOM.

11.10.2021

Засідання студентської страхової компанії «Імперія безпеки»

7 жовтня 2021 року відбулося перше у цьому навчальному році організаційне засідання студентської страхової компанії «Імперія безпеки», яка вже кілька років постіль функціонує на кафедрі фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету.

27.09.2021

Відбулося перше у 2021-2022 н.р. засідання студентського наукового гуртка "Соціальний супервізор"

24 вересня 2021 року відбулося перше у цьому навчальному році організаційне засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» із використанням платформи ZOOM.

10.09.2021

Першокурсники освітніх програм “Фінансовий менеджмент” та “Соціальне забезпечення” факультету фінансів та обліку ЗУНУ відвідали бібліотеку ім. Л. Каніщенка

7 та 9 вересня 2021 року студенти-першокурсники освітніх програм “Фінансовий менеджмент” та “Соціальне забезпечення” факультету фінансів та обліку ЗУНУ разом із кураторами відвідали бібліотеку імені Л. Каніщенка.

01.09.2021

Колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування вітає студентів та викладачів зі святом 1 вересня!

Свято 1 вересня є одним із найважливіших днів для студентів та викладачів. Воно назавжди залишається в пам'яті кожної людини.

28.05.2021

Відбувся науковий семінар на тему «Проблеми фінансового забезпечення соціальних гарантій»

27 травня 2021 року в рамках засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» відбувся науковий семінар тему: «Проблеми фінансового забезпечення соціальних гарантій». Науковий захід проходив у режимі онлайн на платформі ZOOM.

27.05.2021

Відбувся науково-практичний семінар на тему «Закономірності та суперечності розвитку фінансового ринку України в умовах глобалізації та пандемії»

24.05.2021 з ініціативи студентів та професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбувся веб-семінар на тему «Закономірності та суперечності розвитку фінансового ринку України в умовах глобалізації та пандемії»

13.05.2021

Відбувся практичний семінар на тему «Управління вартістю фінансових інструментів»

12 травня 2021 року з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбувся практичний семінар на тему «Управління вартістю фінансових інструментів».

29.04.2021

Для студентів ОПП “Соціальне забезпечення” відбулась онлайн-лекція експерта з питань житлового субсидування населення УСПТМР Оксани Дендевич

26 квітня 2021 року з ініціативи студентів ОПП “Соціальне забезпечення” та професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбулася відкрита онлайн лекція Начальника відділу з прийняття рішень щодо надання житлових субсидій Управління соціальної політики Тернопільської міської ради Оксани Володимирівни Дендевич на тему: “Житлові субсидії: основні умови та порядок призначення”.

29.04.2021

Відбувся круглий стіл на тему «Виклики функціонування системи соціального забезпечення в умовах соціально-економічних трансформацій»

28 квітня 2021 року на факультеті фінансів та обліку ЗУНУ відбувся студентський круглий стіл на тему: «Виклики функціонування системи соціального забезпечення в умовах соціально-економічних трансформацій» в рамках засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор». Науковий захід проходив у режимі онлайн на платформі ZOOM.

26.04.2021

Вітаємо Уляну Пастух із науковими здобутками!

22 квітня 2021 р. на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Фінансова безпека” в 2020/2021 н.р. На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 33 студентські наукові роботи із провідних закладів вищої освіти України.

26.03.2021

Відбувся вебінар “Сучасні підходи до організації надання соціальних послуг і соціального обслуговування населення”

26 березня 2021 р. студенти освітніх програм “Соціальне забезпечення” та “Фінансовий менеджмент” факультету фінансів та обліку, а також професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ дізнались про сучасні підходи до організації надання соціальних послуг і соціального обслуговування населення установами соціальної сфери м. Тернополя.

05.03.2021

Студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціальне забезпечення» та учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» відвідали фотовиставку «Антиейджизм».

3 березня 2021 року студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціальне забезпечення» та учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» відвідали фотовиставку «Антиейджизм», організовану Тернопільським міським територіальним центром соціального обслуговування населення.

04.03.2021

Викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування практикувались у розробці проєкту соціальної дії.

25-27 лютого 2021 року викладачі факультету фінансів та обліку і факультету економіки та управління єдиною командою взяли участь у Всеукраїнському онлайн-ідеятоні Активних громадян з метою вдосконалення навиків розробки соціальних проєктів.

04.03.2021

Про нас пишуть "Наш День"

У рамках соціального проєкту студенти й викладачі класичного університету відвідали пів сотні самотніх тернополян.

22.02.2021

Відбувся вебінар-тренінг на тему: «Молодіжні громадські організації у формуванні соціально активної та відповідальної студентської молоді»

17 лютого 2021 року для студентів ІІ-IV курсів освітніх програм «Фінансовий менеджмент» та «Соціальне забезпечення» Західноукраїнського національного університету відбувся вебінар-тренінг на тему: «Молодіжні громадські організації у формуванні соціально активної та відповідальної студентської молоді»

09.02.2021

Імплементація елементів дуальної освіти у навчальний процес студентів освітніх програм «фінансовий менеджмент» та «соціальне забезпечення» факультету фінансів та обліку.

У контексті впровадження інноваційного інструментарію у навчальний процес у формі елементів дуальної освіти, впродовж першої декади стажування для студентів ІІ-IV курсу освітніх програм «Фінансовий менеджмент» та «Соціальне забезпечення» відбулася низка заходів та було проведено навчальні професійно-орієнтовані тренінги, спрямовані на набуття практичних навичок у сфері фінансового менеджменту та соціального забезпечення.

02.02.2021

Студенти ЗУНУ привітали тернополян поважного віку із минулими Різдвяними святами в рамках реалізації проекту соціальної дії «Свято в хату»

1 лютого 2021 року учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор», студенти й викладачі ЗУНУ завітали у гості до самотніх людей поважного віку, привітали їх із минулими святами та вручили гостинці.

27.01.2021

На факультеті фінансів та обліку ЗУНУ реалізують проєкт соціальної дії «Свято в хату», який отримав фінансову підтримку від Британської Ради в Україні

Учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» взяли участь в конкурсі підтримки проєктів соціальної дії, проведеному в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни» та виграли грант на реалізацію свого проєкту.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Шановні друзі, кафедра фінансового менеджменту та страхування запрошує вступати на спеціальності Факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Відбувся конкурс соціальних проєктів

Відбувся науково-практичний семінар «Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану»

Відбувся тренінг «Особливості формування міжнародної фінансової звітності вітчизняних підприємств»

Відбувся вебінар-тренінг «Новітні тренди розвитку страхових компаній»

Відбувся онлайн-тренінг «Фінансовий менеджмент і корпоративна соціальна відповідальність»


- Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»