Новини кафедри
20.12.2019

Подаруй дитині посмішку!

Cтуденти та викладачі факультету фінансів та обліку ТНЕУ з ініціативи студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» 16 грудня відвідали Тернопільський обласний комунальний дитячий будинок для дітей шкільного віку

12.12.2019

Відбувся навчально-практичний семінар для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ

11 грудня 2019 року відбувся навчально-практичний семінар з питань фінансової безпеки у сфері пенсійного забезпечення.

07.12.2019

Учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» відвідали фотовиставку "Я не боюся старіти", організовану Тернопільським міським територіальним центром соціального обслуговування населення

5 грудня 2019 року учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» та викладачі Надія Лубкей і Тетяна Письменна відвідали фотовиставку «Я не боюся старіти», яка відбулась в Українському Домі «Перемога».

03.12.2019

Науковий семінар «Оцінка фінансового стану страховика та шляхи його поліпшення в контексті зміни регулятивних вимог»

 29 листопада 2019 р. з ініціативи студентів та професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбувся науковий семінар на тему: «Оцінка фінансового стану страховика та шляхи його поліпшення в контексті зміни регулятивних вимог».

30.11.2019

Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради

28 листопада 2019 року для учасників студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради було проведено тренінг з проблематики соціального забезпечення.

25.11.2019

Студенти факультету фінансів та обліку ТНЕУ відвідали ПрАТ «Молокія» і взяли участь у навчальному професійно-орієнтованому тренінгу з питань фінансового менеджменту

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ продовжує активно залучати студентів до здобуття освіти за дуальною формою.

23.11.2019

Студенти факультету фінансів та обліку ТНЕУ відвідали ТОВ Завод «Ремпобуттехніка» та взяли участь у навчальному професійно-орієнтованому тренінгу з питань фінансового менеджменту

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ продовжує активно залучати студентів до здобуття освіти за дуальною формою.

21.11.2019

Для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ проведено тренінг на базі агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп»

Із ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри фінансового менеджменту та страхування у контексті впровадження інноваційного інструментарію у навчальний процес у формі дуальної системи освіти, 20 листопада 2019 року для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ проведено тренінг на базі агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп».

21.11.2019

Для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ проведено професійно орієнтований тренінг з питань пенсійного забезпечення

Навчально-практичний захід організовано за ініціативи доцентів кафедри фінансового менеджменту та страхування Налукової Н.І., Кулини Г.М., доцентів кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Петрушки О.В., Шулюк Б.С. і за сприяння працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

20.11.2019

Для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ провели тренінг, орієнтований на формування професійного мислення у сфері страхового посередництва

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування студенти кафедри фінансового менеджменту та страхування проходять навчання на тренінгах, організованих у рамках співпраці університету та підприємств, установ, організацій різних організаційно-правових форм і форм власності.

19.11.2019

Відбувся тренінг для студентів 4 курсу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ на базі ТОВ «Марго»

Студенти груп ФСГ-41 і ФСГ-42 факультету фінансів та обліку відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю «Марго» та взяли участь у практичному тренінгу з питань фінансово-господарської діяльності підприємства. Модератором заходу виступила доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування Надія Петрівна Лубкей.

16.11.2019

У Тернопільській обласній спілці споживчих товариств провели тренінг для студентів кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ

Для студентів груп ФСГ-41 і ФСГ-42 факультету фінансів та обліку провели практичний тренінг з питань фінансово-господарської діяльності Тернопільської обласної спілки споживчих товариств. Модератором заходу виступив доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування Ігор Федорович Стефанів.

15.11.2019

Проведено тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради

У контексті імплементації новітніх освітніх вимог у навчальний процес для студентів груп ФСГ- 41 і ФСГ- 42 факультету фінансів та обліку ТНЕУ проведено тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради.

15.11.2019

Викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ провели серед старшокласників бізнес-гру «Я – майбутній фінансовий менеджер»

 У рамках щорічної Всеукраїнської ініціативи – Тижня фінансової грамотності, викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ Тетяна Валеріївна Письменна, Галина Миронівна Кулина та Ірина Михайлівна Федорович провели серед старшокласників Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного бізнес-гру «Я – майбутній фінансовий менеджер».

13.11.2019

Студенти 4 курсу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ вивчають практичні аспекти діяльності НАСК «Оранта»

Студенти груп ФСГ-41 і ФСГ-42 факультету фінансів та обліку прийняли участь у навчальному професійно-орієнтованому тренінгу на базі Тернопільської обласної дирекції ПАТ «НАСК «Оранта».

08.11.2019

Відбулося засідання круглого столу з питань страхового ринку України

 Шостого листопада 2019 р. з ініціативи учасників студентської страхової компанії «Fidelity» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Страховий ринок України у контексті розвитку фінансової системи держави».

31.10.2019

Запрошуємо молодь ТНЕУ долучитися до роботи студентської проблемної групи «Соціальний супервізор»

 У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Знаковою ця подія є для учасників студентської проблемної групи «Соціальний супервізор», яка цього року розпочала роботу при кафедрі фінансового менеджменту та страхування.

31.10.2019

У страховій компанії ТАС для учасників студентської страхової компанії «Fidelity» провели тренінг з питань автотранспортного страхування

 Учасники студентської страхової компанії «Fidelity» взяли участь у навчальному професійно-орієнтованому тренінгу, який відбувся в офісі АТ «СГ «ТАС» (приватне), розташованому у м.Тернопіль. Модераторами заходу виступили к.е.н., доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ Н.І. Налукова та Директор РЦ АТ «СГ «ТАС» (приватне) Р.О. Бігун.

23.10.2019

Семінар «Добровільне медичне страхування. Особливості укладення колективних та індивідуальних договорів страхування»

 Учасники студентської страхової компанії «Fidelity» взяли участь у навчально-практичному семінарі «Добровільне медичне страхування. Особливості укладення колективних та індивідуальних договорів страхування», який відбуався в офісі ПрАТ «СК «Провідна», розташованому у м. Тернопіль.

23.10.2019

Фахівці Пенсійного фонду України провели тренінг для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ

 З метою підвищення якості підготовки молодих спеціалістів відповідно до вимог ринку праці для майбутніх фахівців зі спеціальностей «Соціальне забезпечення» і «Фінанси, банківська справа та страхування» організували тренінг з питань пенсійного забезпечення.

19.10.2019

Практики у сфері страхового бізнесу прочитали лекцію для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

 У рамках викладання дисципліни “СТРАХУВАННЯ” 26 вересня 2019 р. лекцію для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку ТНЕУ прочитали Ярослав Сафандула та Інна Шкільняк – фахівці ПрАТ «СК «ПРОВІДНА», що є однією з найбільших компаній страхового ринку України.

15.10.2019

Студенти факультету фінансів та обліку зіграли у бізнес-гру «Поведінкові аспекти взаємодії учасників страхового ринку України»

 Доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ Наталія Налукова при викладанні фахової дисципліни «Страхування» продемонструвала приклад використання сучасних освітніх технологій. Зокрема, тренінг у форматі бізнес-гри як активну форму навчання, під час котрої учасники орієнтуються на вирішення типових проблем в рамках спеціально змодельованої ситуації у сфері страхового ринку України.

08.10.2019

Для студентів факультету фінансів та обліку організували тренінг з питань професійного самовизначення у сфері страхування

 Заступник директора філії ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» Ярослав Сафандула і доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ Наталія Налукова організували тренінг на тему: «Професійне самовизначення у сфері страхування – як шлях до успіху» для третьокурсників факультету фінансів та обліку ТНЕУ.

07.10.2019

Відбувся науковий семінар «Страховий ринок України та його позиціонування серед провідних ринків світу»

 Третього жовтня 2019 р. з ініціативи студентів та професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбувся науковий семінар на тему: «Страховий ринок України та його позиціонування серед провідних ринків світу».

27.09.2019

Відбулося засідання учасників Студентської страхової компанії

У вересні страховий ринок України відзначає свою 26 річницю.  Це є знаковою подією для Студентської страхової компанії ТНЕУ, оскільки уже традиційно, пятий рік поспіль, саме наприкінці вересня, стати її новими учасниками мають можливість молоді, енергійні, успішні, креативниі люди, котрі мають бажання  не лише поєднувати навчання у закладі вищої освіти з практичною діяльністю у сфері страхового бізнесу, але і брати участь у соціальних заходах кафедри фінансового менеджменту та страхування, спрямованих на розвиток страхової культури та поширення знань у сфері страхової справи.

09.05.2019

МІЖНАРОДНА ДЕЛЕГАЦІЯ З ПОЛІСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У НАУКОВОМУ СЕМІНАРІ

 В рамках укладеної угоди про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Поліським державним університетом, що дає можливість студентам та викладачам спільно реалізовувати наукові та освітні проекти, 24 квітня 2019 р. відбувся науковий семінар «Страховий ринок як ключовий елемент розвитку економіки країни». Учасники наукового заходу мали унікальну можливість долучитися до обговорення проблем та напрацювання шляхів їх вирішення у сфері страхового ринку країни, представниками якої вони є.

25.04.2019

Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»!

Упродовж 22-24 квітня 2019 р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 н.р.» на базі Тернопільського національного економічного університету тривав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

24.04.2019

Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент»

 18-19 квітня 2019 р. у Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент». До участі в Олімпіаді було подано 99 заявок із 37 закладів вищої світи, тоді як безпосередню участь взяли представники 22 міст України.

24.04.2019

Про ситуацію на страхових ринках України і Європи, тенденції та перспективи студентам розповів Генеральний директор асоціації «Cтраховий бізнес» В’ячеслав Валерійович Черняховський

 22 квітня 2019 р. з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбулася відкрита лекція-дискусія для студентів факультету фінансів, яку прочитав Генеральний директор асоціації «Cтраховий бізнес», Голова комісії зі страхування Українського товариства фінансових аналітиків В’ячеслав Валерійович Черняховський. Тема зустрічі – «Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи».

20.04.2019

Відбудеться відкрита лекція-дискусія стосовно ситуації на страхових ринках України і Європи

 22 квітня 2019 р. о 17.00 год. в аудиторії 1210 з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбудеться відкрита лекція-дискусія на тему: «Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи», яку прочитає Генеральний директор асоціації «Cтраховий бізнес» В’ячеслав Валерійович Черняховський.

19.04.2019

Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

 16-17 квітня 2019 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 64 студентські наукові роботи із 44 закладів вищої освіти України, з яких на конференцію було відібрано 19 кращих.

16.04.2019

Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»

Одинадцятого квітня 2019 р. на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 44 студентських наукових роботи із провідних закладів вищої освіти України.

12.02.2019

Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. за номером 1313 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2019 р.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Шановні друзі, кафедра фінансового менеджменту та страхування запрошує вступати на спеціальності Факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Відбувся конкурс соціальних проєктів

Відбувся науково-практичний семінар «Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану»

Відбувся тренінг «Особливості формування міжнародної фінансової звітності вітчизняних підприємств»

Відбувся вебінар-тренінг «Новітні тренди розвитку страхових компаній»

Відбувся онлайн-тренінг «Фінансовий менеджмент і корпоративна соціальна відповідальність»


- Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»