Новини кафедри
28.11.2017

Відбувся тренінг «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків»

28 листопада 2017 року відбувся тренінг на тему “Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків”. Проведення тренінгу зумовленено необхідністю набуття студентами практичних навичок щодо порядку укладення договорів страхування та процедури врегулювання страхових випадків.

22.11.2017

Відбувся брейн ринг зі страхування

22 листопада 2017р. у рамках викладання фахової дисципліни “страхування” відбувся “брейн ринг” на тему: “Страхування як метод управління ризиками”.

17.11.2017

Bідбулось засідання круглого столу: Кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту

17 листопада 2017 р. з ініціативи учасників студентського наукового гуртка “Фінансові проблеми страхування та страхового ринку” і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ відбулось засідання круглого столу на тему: “Кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту”.

14.11.2017

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу на тему: “кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту”

17 листопада 2017 р. о 10.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) з ініціативи учасників студентського наукового гуртка “Фінансові проблеми страхування та страхового ринку” і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ відбудеться круглий стіл на тему: “Кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту”.

09.11.2017

Учасники першої студентської страхової компанії презентують бізнес плани страхових компаній

9 листопада відбулось чергове засідання Першої Студентської Страхової Компанії. У рамках організованого заходу студенти-страховики презентували програми перспективного розвитку створених ними страхових компаній “Student insurance”, “6 кроків до кордону” та “Агро”.

08.11.2017

Круглий стіл на тему: «Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів»

8 листопада 2017 р. о 13.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) відбулося засідання круглого столу на тему: «Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів», організоване з ініціативи студентів і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ за сприяння декана факультету фінансів Кізими А.Я.

03.11.2017

Науковий семінар на тему: «Латентний вплив фінансової кризи на фінансову діяльність суб’єктів господарювання»

3 листопада 2017 р. доцентом кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Спасів Наталією Ярославівною проведено науковий семінар на тему: «Латентний вплив фінансової кризи на фінансову діяльність суб’єктів господарювання».

02.11.2017

Учасники першої студентської страхової компанії презентують розроблені маркетингові стратегії реалізації страхових продуктів

2 листопада відбулось чергове засідання Першої Студентської Страхової Компанії. У ході даного заходу студенти-страховики презентували авторські програми реалізації страхових продуктів, пропонованих їхніми страховими компаніями.

31.10.2017

Запрошуємо до участі у конференції

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами”, що відбудеться 22 листопада 2017 р.

26.10.2017

Учасники першої студентської страхової компанії презентують інноваційні страхові продукти

Учасники Першої Студентської Страхової Компанії продовжують роботу над розробкою якісних, затребуваних, конкурентоспроможних страхових продуктів. Опрацьовуючи умови страхових програм студенти враховували комплекс маркетингових показників, таких як позиціонування страхового продукту, цільові групи споживачів, рівень бажаності та ринкову вартість послуги.

19.10.2017

19 жовтня відбулось чергове засідання учасників Першої Студентської Страхової Компанії

19 жовтня відбулось чергове засідання учасників Першої Студентської Страхової Компанії. У рамках проведеного заходу студенти, учасники проекту, презентували cвої ідеї щодо розробки нових страхових продуктів та каналів продажу, що відповідають сучасним вимогам страхового ринку України.

21.09.2017

Відбулось засідання учасників першої студентської страхової компанії

21 вересня 2017 р. відбулось перше у 2017-2018 н.р. засідання “Першої Студентської Страхової Компанії”, участь у котрій приймають студенти факультету фінансів ТНЕУ.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Шановні друзі, кафедра фінансового менеджменту та страхування запрошує вступати на спеціальності Факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Відбувся конкурс соціальних проєктів

Відбувся науково-практичний семінар «Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану»

Відбувся тренінг «Особливості формування міжнародної фінансової звітності вітчизняних підприємств»

Відбувся вебінар-тренінг «Новітні тренди розвитку страхових компаній»

Відбувся онлайн-тренінг «Фінансовий менеджмент і корпоративна соціальна відповідальність»


- Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»