13 жовтня 2020 року для учасників студентського наукового гуртка “Соціальний супервізор”, який функціонує на кафедрі фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету, відбувся нетворкінг із Національним віце-президентом з фінансів AIESEC в Україні Юлією Беліченко на тему: «Реалізація лідерського та професійного потенціалу молоді шляхом міжкультурного обміну». Хедлайнером заходу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ Галина Кулина.
Захід розпочався із знайомлення його учасників із спікером, а далі звертаючись до усіх присутніх, Юля окреслила мету створення AIESEC, яка полягає в забезпеченні миру та реалізації людського потенціалу. Цьому сприяють основні ключові цінності, яких дотримуються в організації, а саме:
1) будь-яка діяльність, яка здійснюється айсекерами, робиться максимально ідеально;
2) демонстрація інтеграції;
3) активізація лідерства;
4) отримання задоволення від участі;
5) приймати різні сторони людей;
6) діяти на перспективу.
Основними лідерськими якостями, якими мають володіти справжні лідери, на думку учасників AIESEC, є: здатність “надихати” інших, бути самосвідомим і громадянином світу, а також націленим на вирішення.
Під час розповіді Юля поділилась власною історією участі в AIESEC та практичним досвідом реалізації свого лідерського та професійного потенціалу через міжкультурний обмін. Насамкінець Національний віце-президент з фінансів AIESEC підкреслила ті переваги та фахові компетенції, які вона отримала, будучи учасником такої міжнародної організації, а також безпосередньо практикуючи фінансову справу, займаючись тайм- та проджект менеджментом.
Під час спілкування учасники нетворкінгу мали можливість задавати спікеру запитання та вели активе їх обговорення.
На завершення студенти висловили вдячність організаторам заходу за надану можливість і цікаве спілкування із Національним віце-президентом з фінансів AIESEC в Україні Юлією Беліченко, яка до того ж є магістранткою кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ. Галиною Кулиною підсумовано важливість участі студентства в різних громадських і міжнародних організаціях, що дозволяє розкривати їх фахові навички та уміння, відкриває нові горизонти через спілкування з новими особистостями, формує їх як майбутніх лідерів і професіоналів своєї справи.