Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Тернопільський національний економічний університет

Міністерство освіти і науки України

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ), кафедра корпоративних фінансів і контролінгу;

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

(м. Харків), кафедра фінансів;

Тернопільський національний економічний університет (м. Тернопіль), кафедра фінансів суб’єктів господарювання і страхування

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

І Всеукраїнська

науково-практична конференція

22 листопада 2017 р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас

взяти участь у роботі

І Всеукраїнської

науково-практичної конференції

Робочі мови конференції:

українська, англійська, російська

Участь у конференції дистанційна

Тематичні напрями роботи конференції:

І – Новітні інструменти фінансування корпоративного сектору;

ІІ – Біхевіористичні корпоративні фінанси;

ІІІ – Оцінка вартості бізнесу та вартісно-орієнтоване управління;

IV – Фінансовий контролінг у бізнесі;

V – Антикризове управління корпоративними фінансами.

Оргкомітет конференції

Хлівний В.К., декан фінансово-економічного факультету КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., професор

Терещенко О.О., завідувач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор

Кнейслер О.В., завідувач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ, д.е.н., професор

Журавльова І.В., завідувач кафедри фінансів ХНЕУ імені Семена Кузнеця, д.е.н., професор

Поддєрьогін А.М., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., професор

Бабяк Н.Д., заступник зав. кафедри, професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., професор

Іващенко А.І., заступник зав. кафедри, доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент

Ушеренко С.В., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент

Островська О.А., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент

Умови участі в конференції:

1.  До __21 листопада 2017 р.  включно необхідно надіслати заявку на участь та тези доповіді на електронну адресу оргкомітету: conf_corfin@ukr.net

2. У темі е/листа зазначити: «На конференцію». Файли назвати прізвищем автора (наприклад: tezu_ivanov.doc; zayavka_ivanov.doc).

3. Повідомлення про прийняття тез та реквізити для оплати участі у конференції буде надіслано протягом 3 днів із дати їх надходження на електронну пошту оргкомітету. Прохання учасникам, які не отримали повідомлення, продублювати лист.

4. Організаційний внесок – 60 грн. Для учасників з установ-організаторів конференції - безкоштовно.

За результатами роботи конференції буде сформована електронна збірка тез з кодом ISBN, примірник котрої буде надіслано протягом 20 днів після закінчення конференції на електронну адресу авторів, вказану в заявці.

Контактні дані Оргкомітету:

03680, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська,   49-Г, 3 корпус ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

кафедра корпоративних фінансів і контролінгу (ауд. 075, 074)

Тел., факс: +38 (044) 371-62-32.

Відповідальні із загальних питань:

Іващенко Алла Іванівна

(м. Київ):         + 38 050 253 93 70

Секретаріат оргкомітету:

Нагорний Євген Олександрович

(м. Київ):          + 38 (095) 339 66 75

Вимоги до оформлення тез:

1.         Тези доповідей не повинні перевищувати 3 (три) сторінки друкованого тексту  на листках формату А4, набраного у редакторі MS Word. Гарнітура: Times New Roman Cyr, кегль (розмір) – 14, міжрядковий інтервал – 1.5. Всі поля – 2 см.

2.          У верхньому лівому кутку вказується УДК напівжирним шрифтом (текст вирівняний з лівого боку) .

3.          Нижче: прізвище та ініціали автора (співавтора) –  друкується напівжирним курсивом; нижче – курсивом –  науковий ступінь, вчене звання, посада, назва організації (закладу), де працює автор (співавтор) – весь текст вирівняний з правого боку.

4.          Назва тез друкується напівжирним шрифтом, вирівняна по центру.

Нижче через один рядок – тези, вирівняні по ширині.

5.     Кількість графічного матеріалу має бути мінімальною. Ілюстративні матеріали повинні бути якісними.

6.     Список використаних джерел має бути оформлений згідно з вимогами, що використовуються для оформлення наукових робіт. Посилання на джерела повинні позначатися у тексті в квадратних дужках порядковим номером цієї роботи за списком використаних джерел.

Матеріали публікуються в авторській редакції. Відповідальність за науковий рівень тез доповідей, обґрунтованість висновків, достовірність результатів, наявність плагіату несуть автори.

Тези доповідей, які не відповідають тематиці та вимогам щодо оформлення конференції, або надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядаються!

Заявка на участь у

І Всеукраїнській